Робота з кадрами. Стимулювання педагогічної діяльності вчителів як один з ресурсів управління освітнім процесом. - Сценарії свят, конкурсів, змагань, тощо - Інше - Каталог файлів - Портфоліо Ірини Вовчук
Категорії розділу
Увага!
Реклама
Опитування
Який предмет Вам більше подобається викладати?
Всього відповідей: 970
Міні-чат
200

Каталог файлів

Головна » Файли » Інше » Сценарії свят, конкурсів, змагань, тощо

Робота з кадрами. Стимулювання педагогічної діяльності вчителів як один з ресурсів управління освітнім процесом.
04.04.2010, 01:25
Питання оцінювання завжди містить в собі питання критеріїв оцінки. І, поза сумнівом, критерії повинні бути представлені у вигляді чіткої оформленої системи. У нашій школі кожен вчитель заповнює Карту Успішності ( за підсумками року), яка вкладається в портфоліо і Карту педагогічної активності (за підсумками півріччя). Заповнюючи ці документи, вчитель чітко уявляє, що є показниками успішності його творчої діяльності.
За підсумками аналізу Карт методичною Радою визначається рейтинг активності вчителів, потім на підставі цього видається наказ про заохочення найактивніших вчителів.
Подібний підсумок роботи дозволяє вчителеві оформити власну діяльність і дає можливість планувати своє вдосконалення і розвиток. Крім того, при проходженні атестації можна прослідкувати зростання педагога, об'єктивно побачити його роботу за декілька років.
Категорія: Сценарії свят, конкурсів, змагань, тощо | Додав: ІринаВовчук
Переглядів: 702 | Завантажень: 13
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Реклама
Свято на порозі
Осталось...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Я тільки ЗА!
Хмара тегів
Кнопочка сайту
Код: