Введення батьків в шкільне життя - Сценарії свят, конкурсів, змагань, тощо - Інше - Каталог файлів - Портфоліо Ірини Вовчук
Категорії розділу
Увага!
Реклама
Опитування
Ви зайшли на сайт, як
Всього відповідей: 1342
Міні-чат
200

Каталог файлів

Головна » Файли » Інше » Сценарії свят, конкурсів, змагань, тощо

Введення батьків в шкільне життя
04.04.2010, 01:27
У нестабільній соціальній обстановці школа покликана стати сховищем гуманних відносин, лідером у формуванні цінностей і зразків соціальної співпраці на користь кожної особи. Місія сучасної школи полягає, зокрема, і в тому, щоб бути школою демократії, гуманізму і співпраці не тільки для дітей, але і для батьків.
Я вважаю, що в сучасних умовах особлива роль в розвитку співпраці між освітньою установою і сім'єю належить початковій школі, що визначається поряд причин. Різноманіття початкової освіти, реальна практика розвиваючого навчання, скорочення практично удвічі числа дітей, до школи тих, що відвідували дитячий сад, перехід до навчання з 6 років за програмами чотирилітньої початкової школи розраховані на своєчасне включення батьків в шкільне життя і вимагають "готової" батьківської позиції.
Проте, у більшості батьків майбутніх першокласників немає досвіду особистої участі в житті сучасної школи, і необхідно поклопотатися про створення спеціальних умов для підготовки батьків до активного включення в шкільне життя.
Категорія: Сценарії свят, конкурсів, змагань, тощо | Додав: ІринаВовчук
Переглядів: 1026 | Завантажень: 30
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Реклама
Свято на порозі
Осталось...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Я тільки ЗА!
Хмара тегів
Кнопочка сайту
Код: