Позакласні заняття в умовах малокомплектної школи. - Матеріали з самоосвіти - Атестація - Каталог статей - Портфоліо Ірини Вовчук
Категорії розділу
Увага!
Реклама
Опитування
Ви зайшли на сайт, як
Всього відповідей: 1340
Міні-чат
200

Каталог статей

Головна » Статті » Атестація » Матеріали з самоосвіти

Позакласні заняття в умовах малокомплектної школи.

1.     Вони проводяться  одночасно у всіх  класах, з якими працює вчитель.

2.     Завдання, запитання класам задаються диференційно, відповідно з життєвим досвідом і знаннями учнів. Але у випадку утруднення з питаннями, запропонованими одному класу, можуть відповідати учні другого класу.

3.     Під час занять  організовується змагання між класами. В цих змаганнях може виграти і молодший клас, якщо його учні дадуть відповідь на більшу кількість даних спеціально для них запитань, чим це зроблять другі класи. Але для виявлення переможців із 1-2 класів необхідно, щоб кількість запитань, завдань по всіх командах – класах була однакова.

4.     Корисно рекомендувати запитання і завдання спочатку 3 класу , потім 2 і 1 класів, так як 3 клас має більший запас знань, його учні володіють більш грамотною мовою.  Учні молодших класів, слухаючи виказування не старших,  будуть вчитися  грамотно будувати свої відповіді,  запам’ятовувати доступні їх розумінню відомості і роз’яснення математичного характеру. В міру своїх можливостей учні молодших класів  може будуть обмірковувати відповіді на запитання вчителя, щоб іноді у випадку  труднощів, які виникають у третьокласників, зробить спробу відповісти на них.  Своєрідні окремі завдання, які даються на позакласних заняттях,  дозволяють молодшим класам включатися в роботу старших, наприклад при відгадуванні загадок, окремих  задач-жартів, задач у віршах, ребусів.

Форма проведення заняття в основному може бути споріднена з того, яка використовується на групових заняттях з одним класом.

Категорія: Матеріали з самоосвіти | Додав: ІринаВовчук (30.09.2010)
Переглядів: 159
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Реклама
Свято на порозі
Осталось...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Я тільки ЗА!
Хмара тегів
Кнопочка сайту
Код: