З досвіду роботи

1. Посібник Уроки – проекти в початковій школі

У збірці зібрані розробки уроків з використанням проектної технології, які дозволяють розв’язати проблеми мотивації, створити позитивну атмосферу навчання, навчити дітей застосовувати свої знання на практиці. Рекомендовано вчителям початкових класів.

2. Сценарій свята “Масляну гуляємо,  Весну зустрічаємо”

Мета: розширити і поглибити знання дітей про давні обряди та звичаї, пов’язані зі святкуванням проводів Зими та зустрічі Весни, свята Масляної; виховувати любов до рідного краю, до культури українського народу.

3. Година спілкування в 2 класі “Твоє здоров’я в твоїх руках”

Мета: Дати учням поняття про те, що здоров’я – це основа щастя людини, переконати їх у тому, що  здоров’я кожного великою мірою залежить від способу його життя, сформувати у дітей бажання вести здоровий спосіб життя, викликати у дітей прагнення зберігати і зміцнювати своє здоров’я, розпочати створювати культ здоров’я у школі та в сім’ї.

4.  Інтегрований урок в 4 класі “Я і Україна”, образотворче мистецтво “Культурна спадщина. Творчість українських художників. Народні промисли. Казка і фантазія в народній творчості”

Мета: розширити знання учнів про культурну спадщину України, ознайомити  з творчістю українських художників. Познайомити з технікою плямографії та монотипії в образотворчому мистецтві. Розвивати інтерес до українського мистецтва, естетичні смаки, уяву, фантазію, образне мислення. Виховувати бережливе ставлення до культурної спадщини свого народу.

5.  Свято ” Прощання з початковою школою”

6. Презентація “Психологічна адаптація до процесу навчання дітей-аутистів в умовах інклюзівної освіти”

7. Діти-аутисти.  Які вони?

8. Сценарій гри-квесту до дня українського козацтва в 3 класі

Мета: Ознайомити дітей з проведенням гри-квесту. Розвивати інтелектуальні та фізичні здібності дітей; виховувати командний дух, взаємопідтримку. Виховувати повагу та інтерес до минулого нашого народу, до традицій та звичаїв.

9. Класна година в 2 класі “Як ходити в гості”

Мета: ознайомити з основними правилами вибору, дарування і прийому подарунків; вчити запрошувати гостей і організовувати свято; розвивати вміння поводитися за столом, розвивати естетичні смаки; виховувати повагу і шану до гостей.

10.  Проектна діяльність – потенціал розвитку професійної компетентності вчителя початкових класів

11. Презентація  “У світі професій”